Nasz Zespół

Jesteśmy zespołem doświadczonych i pełnych pasji stomatologów w zakresie, protetyki, chirurgii, ortodoncji, naszą wiedzę poszerzamy na kursach i szkoleniach.

Magdalena Gomułka
W 2002 r ukończyłam Akademię Medyczną w Gdańsku. Od tamtej pory poszerzam swoje umiejętności praktyczne uczestnicząc w szkoleniach z wielu dziedzin stomatologii . Celowo rozwijam się w różnych kierunkach, gdyż nie chce się ograniczać.Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując przez wiele lat na Wybrzeżu. Cały ten czas pozwolił mi zrozumieć, że dla pacjenta najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa .W 2013r. założyłam gabinet dentystyczny w Grudziądzu. Korzystam z nowoczesnych materiałów i sprzętu aby wizyty były jak najbardziej przyjemne i profesjonalne. Leczenie zębów jest moją pasją, a nie tylko pracą. To pozwoliło mi zdobyć grono wiernych pacjentów.Przyjmuję i “małych” i “dużych”.Dobrze czuję się w protetyce i chirurgii. Usuwanie nawet tzw. “trudnych zębów” nie jest dla mnie kłopotem. Przyjmuję dzieci i dbam aby czuły się jak najlepiej. Kładę nacisk na profilaktykę u małych pacjentów, zwracając szczególną uwagę na sposób czyszczenia zębów oraz prawidłowy zgryz, aby jako dorośli mogli pochwalić się pięknym uśmiechem. To co motywuje mnie najbardziej to to, że pacjenci cenią sobie mój gabinet. Polecają go swoim znajomym i rodzinie oraz ,że wracają na kolejne wizyty.Swoją przyszłość zawodową wiążę z dalszym pogłębianiem wiedzy aby leczone przeze mnie osoby były w pełni zadowolone z jakości usług.
Sebastian Popis
Ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Białymstoku w 2010r. Ortodoncją zacząłem interesować się już jako student, czego wynikiem były wysokie noty egzaminów końcowych. W leczeniu stawiam nacisk nie tylko na estetykę uśmiechu, ale również na prawidłowy zgryz, aby uzyskać stabilny i długotrwały efekt leczeniaPrzygodę z ortodoncja rozpoczął poprzez cykle szkoleń w kraju i za granica w tym staż w Szwajcarii (Lozanna) lecząc szynami transparentnymi (Invisalign). Aktywny abonent AJO-DO.Edukacja w McGann Postgraduate School of Dentistry (California) pozwoliła na zostanie aktywnym członkiem Progressive Orthodontic Seminars - grupy naukowej bazującej na ostatnich 40-latach amerykańskiej ortodoncji. POS zrzesza ortodontów z całego świata i wydaje corocznie uaktualnienia standardów leczenia, aby dawać pacjentom najlepsze z możliwych rozwiązań.
Jagoda Miziuła
Asystentka stomatologiczna - podnosi swoje kwalifikacje jako asystentka stomatologiczna.
Agata Aleksandrowicz
Asystentka stomatologiczna  - rozwija się i  poszerza swą wiedzę  szkoląc się jako higienistka stomatologiczna