Nasz Zespół

Jesteśmy zespołem doświadczonych i pełnych pasji stomatologów w zakresie, protetyki, chirurgii, ortodoncji, naszą wiedzę poszerzamy na kursach i szkoleniach.

Arciom Skrypko
W 2013r z wyróżnieniem skończył Białoruski Państwowy Uniwersytet Medyczny.Był zwycięzcą międzynarodowej studenckiej olimpiady protetyki stomatologicznej  w 2013r. - został nagrodzony wyjazdem do Sirony (Niemcy)

Obszar działalności leczniczej obejmuje:
- estetyczna stomatologia i protetyka,
- stomatologia zachowawcza i endodoncja z użyciem mikroskopu i lup stomatologicznych
- chirurgia stomatologiczna ( ekstrakcje zębów, ekstrakcje zębów zatrzymanych, skomplikowane ekstrakcje zębów mądrości, resekcje korzeni, usuwanie torbieli)
- leczenie wspomagające ortodoncję ( odsłonięcie zębów zatrzymanych, oraz podcinanie przyczepów wędzidełek warg i języka)

Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach w Polsce i za granicą. Lubi aktywnie spędzać czas ze swoją rodziną oraz podróżować po świecie.
Magdalena Gomułka
W 2002 r ukończyłam Akademię Medyczną w Gdańsku. Od tamtej pory poszerzam swoje umiejętności praktyczne uczestnicząc w szkoleniach z wielu dziedzin stomatologii . Celowo rozwijam się w różnych kierunkach, gdyż nie chce się ograniczać.Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując przez wiele lat na Wybrzeżu. Cały ten czas pozwolił mi zrozumieć, że dla pacjenta najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa .

W 2013r. założyłam gabinet dentystyczny w Grudziądzu. Korzystam z nowoczesnych materiałów i sprzętu aby wizyty były jak najbardziej przyjemne i profesjonalne. Leczenie zębów jest moją pasją, a nie tylko pracą. To pozwoliło mi zdobyć grono wiernych pacjentów.

Przyjmuję i “małych” i “dużych”.

Dobrze czuję się w protetyce i chirurgii. Usuwanie nawet tzw. “trudnych zębów” nie jest dla mnie kłopotem. Przyjmuję dzieci i dbam aby czuły się jak najlepiej. Kładę nacisk na profilaktykę u małych pacjentów, zwracając szczególną uwagę na sposób czyszczenia zębów oraz prawidłowy zgryz, aby jako dorośli mogli pochwalić się pięknym uśmiechem. To co motywuje mnie najbardziej to to, że pacjenci cenią sobie mój gabinet. Polecają go swoim znajomym i rodzinie oraz ,że wracają na kolejne wizyty.

Swoją przyszłość zawodową wiążę z dalszym pogłębianiem wiedzy aby leczone przeze mnie osoby były w pełni zadowolone z jakości usług.
Aneta Deptuła

Praktykantka