Wyposażenie

Nowoczesny sprzęt to dokładniejsza i szybsza diagnoza co przekłada się na bezpieczeństwo pacjentów oraz bardziej skuteczne leczenie. Dlatego używamy sprzętów wiodących światowych marek.

1. Mikroskop stomatologiczny LEICA M320 ADVANCED II to najwyższa precyzja w leczeniu zachowawczym, endodoncji , chirurgii i implantologii . Nie musimy zgadywać po prostu widzimy.

2. UNIT STERN WEBER– wygodny i funkcjonalny .

3. RADIOWIZJOGRAFIA cyfrowa MyRay – zapewnia doskonałą jakość zdjęć przy minimalnej dawce promieniowania oraz natychmiastowej możliwości ich analizy na ekranie monitora.

4. Kamera DIAGNOCAM do diagnozowania próchnicy pod dziąsłami i pomiędzy zębami . Dzięki niej jesteśmy w stanie wykryć próchnicę już na etapie plamy próchnicowej i poprzez stosowanie odpowiednich preparatów spowodować jej cofnięcie – remineralizację .

5. Kamera wewnątrzustna – dzięki niej jesteśmy w stanie pokazać efekty swej pracy, dziecku kolorową plombę po założeniu , a dorosłym np. „ dziurę” w zębie.

6. Kątnica Endostar Pro Endo – bezprzewodowy mikrosilnik do dokładnego opracowania kanałów korzeniowych. Znacząco przyśpiesza leczenie nawet tzw. „trudnych, zakrzywionych” kanałów .

7. Endometr Raypex VDW – urządzenie pozwalające na dokładną lokalizację wierzchołka korzenia przy leczeniu kanałowym. Dzięki niemu możemy leczyć w znieczuleniu a i tak wiemy gdzie zakończyć leczenie i nie zranić przypadkowo tkanek wokół końca korzenia

8. Skaler EMS – do dokładnego usuwania kamienia nazębnego, przydatny także w endodoncji .

9. Piaskarka EMS handy2 – do usuwania osadów i przebarwień nawet z trudnodostępnych przestrzeni międzyzębowych .

10. Autoklaw Domina – niezastąpiony przy sterylizacji i przygotowaniu narzędzi zapewnia największy standard sterylizacji .

11. Assistina W&H – urządzenie , które automatycznie czyści i konserwuje wszelkie końcówki, stomatologiczne by utrzymać je w najwyższej formie.

12. Lampa BEYOND – lampa do profesjonalnego wybielania zębów w gabinecie, zaletą tej lampy jest mniejsza wrażliwość zębów po wybielaniu.

13. Klimatyzacja – dla komfortu naszych Pacjentów .